Skocz do zawartości

Zmień widoczność tej kategoriiSerwery PoByku.com

Serwery Counter Strike 1.6
ID
Nazwa
Sloty
IP Serwera
Monitor
Dema
GameTracker
Połącz
Skargi/Bany
Prośby o admina
1. 4FuN

26

79.133.192.57:27071

1. CS GO MOD

20

91.224.117.29:27070

Zdjęcie

Podanie o GM MalyTireks

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 MalyTireks

Zaawansowany

• Użytkownik

• Reputacja: 181
  • 426 postów

Profil Steam

Napisano 06 styczeń 2016 - 02:03

Imię: Grzegorz

Data urodzenia:17.03.1990

Nick z forum:MalyTireks

Nick z gry:botybijaMalyTireks

1.
Co cię skłoniło do napisania podania

Hmmm co mnie skłoniło na pewno chęć pomocy dla pbk, chciałem złożyć podanie na to stanowisko wcześniej  ale się zawahałem i stwierdziłem że poczekam.....
 No ale dzisiaj coś pękło :) Jestem Opiekunem Bf2 jak wiadomo i często bywam na forum. Także sprawy codzienne jak i obycie z forum nie są dla mnie obce.
A według mnie dodatkowe ręce do pracy by się mogły przydać.

2. Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz? Obecnie pracuje, mam własny interes prowadzę działalność, usługi remontowo-budowlane a także jak niektórzy o tym wiedzą jestem świeżo upieczonym ojcem :) Mam 17 miesięcznego syna. Co do mojej pracy, mam skromną galerię zdjęć jak chcecie popatrzeć co tam psuje to zapraszam :) Galeria nie jest do końca zaktualizowana!!.....

Link: http://grzesioremonty.web-album.org/ 

3. Co byś zmienił, dodał na naszym forum, lub o co byś szczególnie zadbał?

Wiele tu nie ma co zmieniać ale dałem kilka nowych pomysłów odnośnie forum, rang adminów oraz usprawnienia aktualności.
A o co bym zadbał hmmm przy dwóch GM na pewno była by szybsza reakcja na spam i reklamy oraz forum by było bardziej przejrzyste.

4. Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z gier on-line lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności)

Nie miałem nigdy takich problemów....A co do inny forum jestem wierny pbk

5. Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana)

Dlaczego ja ? myślę że to przede wszystkim chęć pomocy z mojej strony i zdobycia nowych doświadczeń jakie płyną z pełnienia tej funkcji. Nie jestem jakimś snobem i kulturę osobistą mam ale czasem i u mnie krew się zagotuje :) co potrafię w sobie stłumić.

6. Czy zgadzasz się z twierdzeniem Jeśliby karać każdego, kto ma charakter przewrotny i zły, to kara nie ominie nikogo? - uzasadnij odpowiedź.

Według mnie nie ma ludzi bez winy. A kara musi być adekwatna do popełnionego wykroczenia lub czynu. 
W obecnych czasach prawo jest łamane nagminnie a przede wszystkim na wyrzszych  szczeblach władzy co na pewno doprowadzi nie jeden rząd, monarchię do ruiny..... 
A my zwikli szaracy skąd się uczymy ? Oczywiście od najbardziej przewrotnych i zakłamanych ludzi którzy sterują nami jak marionetkami. 
Może nie któży powiedzą że kara nic nie zmieni ale jakby w polsce obcinali dłonie za kradzierze oszustwa lub inne machloje to było
by zupełnie inaczej..... 

Pozdrawiam 

T-Rex 

• 4

#2 magda:*

Zaawansowana

• Girl
  • Reputacja: 148
  • 495 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 06 styczeń 2016 - 02:22

No no prosze jakie podanko. Ale ja oczywiście na tak tak tak jesteś obecny konsekwentny i myślę że poradzisz sobie tylko wiesz bf2 nie zostawiaj ;) żarcik myślę że ludziki będą za powodzenia
  • 1

#3 DIOBOLBIERY

Zaawansowany

• Admin [4FuN]

• Reputacja: 139
  • 460 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 06 styczeń 2016 - 13:03

Witam kolega jest taki jak opisuje w podaniu jestem na tak przyda sie ktos taki kto szybko i zwinnie odpisuje na jakis problem ( Maly moje doswiadczone oko nie dopatrzyło się feleru w twoich dziełach budowlanych szkoda ze mieszkasz daleko ode mnie ) polecam chlopaka

• 1

#4 IwaN - IwaNovvsky

Zaawansowany

• Zbanowany
  • PipPip
  • Reputacja: 27
  • 118 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 06 styczeń 2016 - 16:14

Jestem na nie :)

Użytkownik b y S i o edytował ten post 07 styczeń 2016 - 22:56
rozwiń swoją wypowiedz dlaczego ??...

#5 Mr.Prz3m0

Początkujący

• Użytkownik
  • Reputacja: 43
  • 93 postów
  • Gadu-Gadu:

Profil Steam

Napisano 06 styczeń 2016 - 16:30

Popieram Madzie i Diobolbiery i oczywiście jestem na TAK !! Pozdrawiam Server :)

• 1

#6 invisibl3

Początkujący

• Użytkownik
  • Reputacja: 26
  • 42 postów

Profil Steam

Napisano 06 styczeń 2016 - 16:58

Myślę że przyda się dwóch GM. Jestem na Tak. Nice album

• 1

#7 kashrius

кашрюс

• Administrator
  • Reputacja: 308
  • 512 postów

Profil Steam

Napisano 08 styczeń 2016 - 00:19

witam. jestem jak najbardziej na tak, wiesz co robić i przede wszystkim spędzasz dużo czasu na forum. dużo spraw na forum poszło w złą stronę, spamy, bezmyślne komentarze, nabijanie postów, bezsensowne zakładanie tematów. jakiś nowy gracz na forum spamuje to zaraz wiadomo, że będzie podanie składał, a oczywiście chce nabić 30 SENSOWNYCH postów, czego większość nie rozumie. trzeba z tym wszystkim robić porządek, bo czasem jak patrzę co się dzieje to mnie szlak trafia, a nie ma kto tego pilnować i odpowiednio karać takich osób. kiedy ktoś tu dostał warna i musiał go później odrabiać? jak 2 globalów się nie pogryzie, to moim zdaniem nie ma co czekać tylko dać mu szansę. :)

• 2

#8 ReverzE_PL

Strażak-Ratownik

• VIP
  • Reputacja: 134
  • 768 postów

Profil Steam

Napisano 08 styczeń 2016 - 07:51

kashrius, chcesz mi powiedzieć, że jeśli nikt nie dostał warna to już nikt tu nie sprząta?
Karanie na samym wstępie ludzi jest ostatnią rzeczą, którą powinno się robić. I tak mało jest nowych, po co karać następnych? Lepiej Pokazać, wytłumaczyć. Bo każdy z nas kiedyś spamował. :)
Co do kandydata to może się przyda, jak się nie pogryziemy. :]

//kashrius:

nie wiem z jakiego powodu wziąłeś te uwagi do siebie, pisałem czysto ogólnie, nie piłem do Ciebie. momentami przy podaniach, propozycjach czy odwołaniach robi się taki burdel przy temacie, że dobrze by było to po prostu pilnować z grubsza. co do warna, to też nie przesadzaj, nie mam na myśli każdego gracza karać jak tylko złamie jakiś punkt regulaminu, ale były osoby, które nagminnie się domagały ukarania i nie zawsze zwrócenie uwagi wystarczyło. jeżeli chodzi o ironie pogryzienia, to bardziej miałem na myśli czy jest w ogóle na tyle roboty, że potrzebnych jest dwóch globalów i nad tym się trzeba zastanowić. każde zdanie delikatnie przekręciłeś przeciwko mnie, jakbym nie wiadomo jakie rewolucje chciał tu robić. nie mam nic do Twojej pracy, którą tu wykonujesz, więc nie musisz być uszczypliwy.

• 4

#9 Avada

~OjcieC DyrektoR~

• Zasłużeni
  • Reputacja: 444
  • 1482 postów
  • Gadu-Gadu:

Napisano 10 styczeń 2016 - 15:52

Podanie zaakceptowane. Mam nadzieję, że podołasz większej ilości obowiązków na forum ;)

Powodzenia.

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych