Skocz do zawartości

Zmień widoczność tej kategoriiSerwery PoByku.com

Serwery Counter Strike 1.6
ID
Nazwa
Sloty
IP Serwera
Monitor
Dema
GameTracker
Połącz
Skargi/Bany
Prośby o admina
1. 4FuN

26

79.133.192.57:27071

1. CS GO MOD

20

91.224.117.29:27070

Zdjęcie

Reaktywacja sklepu PoByku.com z gadżetami!

sklep gadżety koszulki kubki cs

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 :GoRoL:

Człowiek Pech

• Administrator

• Reputacja: 369
  • 1231 postów
  • Gadu-Gadu:

Profil Steam

Napisano 25 wrzesień 2016 - 18:31

Witam wszystkie byczki! :D

Z ogromną radością pragnę poinformować, że ponownie jako jedni z nielicznych otwieramy dla Was sklep z odzieżą i gadżetami pod logiem PoByku.com!  :)
Myślę, że wielu z Was podobnie jak ja czekało na tę wieść od dawna. Od dziś bezpośrednio na stronie http://pobyku.cupsell.pl/ możecie kupić koszulki, bluzy, podkładki i wiele innych gadżetów pod banderą naszej serwerowni. Myślę, że wyjście z taką inicjatywą to kolejny krok w przód naszej serwerowni. Wszyscy wiemy, że na rynku jest mnóstwo sieciówek, które produkują tysiące tego typu artykułów lecz my mamy Wam do zaoferowania coś więcej. Kupując w naszym sklepie macie gwarancję niepowtarzalności wzoru oraz jakości wyrobu każdego z produktów.

Oto tylko jeden ze wzorów:

L6Nac4T.png

Na dzień dzisiejszy macie do wyboru kilka wzorów lecz wraz z rozwojem i miejmy nadzieję zainteresowaniem do sprzedaży trafią kolejne modele gadżetów, które sami także będziecie mogli tworzyć.

Każda Wasza propozycja, każdy Wasz projekt może stać się jednym z wzorów widniejących na naszych produktach.

Chcąc zakupić nasz produkt pamiętajcie aby wybrać swój rozmiar oraz kolor, tabela rozmiarów oraz podgląd produktu we wszystkich możliwych kolorach jest dostępny pod każdą fotografią.
Za towar możecie zapłacić przelewem, paypalem, wręczyć pieniądze kurierowi itd. Oprócz tego możecie wybrać także sposób wysyłki, ten jednak związany jest z różnymi kosztami, warto jednak zaznaczyć, że kupując produkty za kwotę powyżej 80zł przesyłkę pod samiuteńkie drzwi pokrywa producent.

Ceny produktów nie są zależne od nas jednak mogę Was zapewnić, że kwoty te są niższe bądź porównywalne do tych, które zapłacilibyście kupując produkty w sieciówce.

Liczę, że ten sposób reklamy naszej sieci przypadnie Wam do gustu i wykażecie swoje zainteresowanie naszymi produktami, ponadto czekamy na Wasze projekty i propozycje  :)
Wszelkie pytania bądź wyżej wspomniane pomysły możecie słać bezpośrednio do mnie na wiadomość prywatną, steam lub jeśli mnie złapiecie na naszym serwerowym TS.

Zapraszam serdecznie i życzę udanych zakupów! http://pobyku.cupsell.pl/

Pozdrawiam :GoRoL:

• 2

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sklep, gadżety, koszulki, kubki, cs

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych