Skocz do zawartości

Zmień widoczność tej kategoriiSerwery PoByku.com

Serwery Counter Strike 1.6
ID
Nazwa
Sloty
IP Serwera
Monitor
Dema
GameTracker
Połącz
Skargi/Bany
Prośby o admina
1. 4FuN

26

79.133.192.57:27071


Darky

Rejestracja: 07 wrz 2008
Poza forum Ostatnio: 06 maj 2015 10:41
****-

#261025 Zmiana dot klasy premium Miotacz Ognia

Napisane przez Darky w 08 styczeń 2015 - 01:01

Witam.

Mam pytanko odnośnie perków. Patrzał może ktoś czy są wszystkie dobrze napisane? Trochę zabawy z tym jest ale może to być opłacalne.
Jeżeli poślesz mi listę perków jakie masz wgrane, mogę pomóc a napisać je od nowa, albo wysłać w paczce te co masz zainstalowane. Będziesz miał pewność że perki nie są zbugowane :)

Pozdrawiam.
 • 1


#260607 Kilka uwag/propozycji.

Napisane przez Darky w 04 styczeń 2015 - 10:43

Gacek - ale tu chodzi o to, że jak chcesz nagrać haxa to Cie wywala.


No właśnie nie wiem który plugin wcześniej używaliście, że mieliście z tym problem ale aktualnie to też nie jest problem. W Afk Kiss można ustawić dwie komendy:

afk_adminimmunity 1 - Admin bądź gracz posiadający immunitet jest nietykalny.
afk_adminkickimmunity 1 - Admin bądź gracz posiadający immunitet nie może być wykopany.

W ostatnim czasie instalowałem ten plugin u znajomego (jakieś 2-3 miesiące do tyłu). Do tej pory działa bez najmniejszych zarzutów.
 • 3


#259308 dziecinada ffa ~ czekoladka

Napisane przez Darky w 22 grudzień 2014 - 03:24

Ja to widzę tak:

Gracz (czekoladka) składa skargę na Admina, podpierając się dowodem w postaci SS'a.
Admin - oskarżony (oraz Inni Admini), odpisują że gracz ten się chowa jak dziecko, prowokuje, wyładowuje frustrację na innych itp.

Jest tylko jedno ale. Nie widzę powodu aby Admin (który ma dawać przykład na serwerze, jak dbać o porządek, kulturę) pisał takowe rzeczy w kierunku gracza. Jeżeli widzicie gracza który pyskuje, wyzywa, przeklina to (tu znowu nie widzę problemu) możecie dać bana na 1h, 2h.. z powodem "Obraza, Pyskowanie, Przeklinanie, Ochłoń itp", + zrobicie sobie jakikolwiek dowód (SS jeżeli pisze, krótkie demko jeżeli rozmawia przez mikro).

W obecnej sytuacji Gracz ma dowód, Admin niema. Tak że dla mnie sprawa wygląda jednoznacznie.

To obojętne jak się zachowuje gracz dopóki Admin to toleruje a dodatkowo przydaje się sam do tej rozmowy. Na Na co odpowiadać na takie np: wyzwiska, zaczepki itp.?
Hmm... To nie wiem, ale można na spokojnie ostrzec gracza (+robię sobie SS). Nie pomaga, a gracz dalej kontynuuje? SS/demko + ban, a potem gracz może wchodzić na forum i się rozpisywać. Proste rozwiązanie służące unikaniu takich jak ten tematów.
Ale nie wiem jak jest teraz u was z przestrzeganiem jakże tych starych regulaminów... :)

Na koniec:
Jak dla mnie biorąc pod uwagę SS, wypowiedzi Adminów w kierunku gracza, brak SS po stronie oskarżonej.
Oficjalne przeprosiny + pouczenie Adminów (przez opiekuna) o powinnościach jakie pełnią oraz jak je pełnić.

Ciężko mówić tutaj o jakiś innych konsekwencjach. Na odebranie flag tak jak coś wspomniał Kris, to jest oczywiście za małe przewinienie. Jedynie może powyższą sytuacją zapisać sobie Opiekun do "Pamiętniczka" i pamiętać o niej w razie potrzeby na przyszłość.
Swojego czasu istniał system "warnów dla Adminów" które się zapisywało, a dalej na podstawie tego (np. 3 warny) gracz tracił uprawnienia Admina na określony czas. Teraz nie wiem co a jak :)


Pozdrawiam
Darky.
 • 1


#259263 Życzenia Świąteczne. :)

Napisane przez Darky w 21 grudzień 2014 - 16:45

Również wszystkim użytkownikom życzę Wesołych, Pogodnych, Zdrowych jak i Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia.
Smacznej kolacji Wigilijnej (Nie przejedzcie się za bardzo) :), Wesołej Pasterki i czego sobie zażyczycie.

P.S. Polak bądź grzeczny na Święta (chociaż raz do roku).

Pozdrawiam Wszystkich
Darky
 • 1


pbk'owoiczów: post #259106'>#259106 Witam serdecznie pbk'owoiczów

Napisane przez Darky w 19 grudzień 2014 - 07:26

;( Witam.

Pomyślałem że skoro już tu jestem to napiszę coś o sobie, ponieważ widzę duże zmiany w kadrze pbk jak i graczy :) Tak więc po dłuuuugiej przerwie od CS'a (Jak i od forum pbk ;( ) spowodowanej nowym miejscem zamieszkania (czyt. Republika Czeska) postanowiłem wrócić do grania w CS'a :) (oczywiście nie 24/7 xD). Małe info o mnie (nie każdy mnie zna na forum):

Imię: Michał
Pseudo: Darky / Gacek
Wiek: 26 (Cały czas młody xD)
Miejsce zamieszkania: Pochodzę z Częstochowy, ale aktualnie 3,5 roku mieszkam w Czechach (miasto Pardubice)
Hobby: Modyfikacja systemów mobilnych (aktualnie to jedyne hobby któremu poświęcam troszkę czasu a CS'a nie piszę bo to rozrywka :) )

Dodatkowe: Na tej serwerowni spędziłem dużo czasu, nieprzespanych nocy (czasy jak pracowałem w kawiarence internetowej). Jak w grze tak i na forum. Poznałem wspaniałych ludzi, spędziłem wspaniale wolny czas. Dotychczas, podczas mojej długiej nieobecności zajmowałem się nauką tak praktycznie nie miałem czasu na nic, tym bardziej na granie jakiekolwiek gry, jak również korzystanie z internetu. Od prawie 3 tygodni po napisaniu egzaminów... nudzę się w domu :( tak pomyślałem że was będę nawiedzał :)

Zapewne jak wcześniej będę raczej grać (czyt. HAńbił się ;s ) na FFA. Zawsze lubiłem standardowego CS'a, tak jak mnie ktoś tam zobaczy (nie koniecznie pod oryginalnym pseudo) to proszę o wyrozumiałość :)
Ale nie jest powiedziane że nie odwiedzę innych serwerów.

Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników pbk, a gorące pozdrowienia dla osób które mnie znają jeszcze ze starych czasów :)

Pozdrawiam
Darky

Edit: Coś się pospuło z nazwą tego tematu ;( ;( ;(
 • 2


#259045 [Root] Aplikacja Framaroot

Napisane przez Darky w 18 grudzień 2014 - 14:00

Witajcie.

W aktualnych czasach prawie każdy użytkownik telefonu komórkowego, korzysta z systemu Android. Niestety każda oryginalna wersja systemu daje nam tak naprawdę tylko 40% możliwości do wykorzystania. Zwłaszcza jeżeli mowa o androidzie 4.0 i dalszym.

Poniżej przedstawiam aplikację która służy do instalacji SuperUser oraz binarek SU w większości urządzeń opartych na Androidzie :)

Nazwa aplikacji: Framaroot
Link: Framaroot 1.9.3 - na 4shared
Wymagania: Android 2.0 i dlaszy

Opis instalacji:
 • Pobierz aplikację z podanego wyżej linku i zainstaluj na swoim telefonie. (Jeżeli link nie działa napisz do mnie na PW).
 • Uruchom aplikację a następnie wybierz jedną z następujących czynności:
 • Install SuperSU (zainstaluje Superuser i binarki SU)
 • Unroot (Usuwa Superuser i binarki SU)
 • Execute script (Ostatnia opcja polecana tylko dla dla zaawansowanych użytkowników)
Jeżeli po krótkiej chwili pokaże się komunikat "Succes" to oznacza że operacja się powiodła a ty możesz cieszyć się pełnym dostępem do systemu.


Kompatybilne urządzenia:
Spoiler


Jeżeli przeglądałeś listę kompatybilnych urządzeń, ale nie ma na niej twojego modelu to nie oznacza że na twoim telefonie Aplikacja nie zadziała. Równocześnie może wystąpić sytuacja że twój model jest na tej liście ale Tobie aplikacja nie zadziała. Jest to spowodowane urozmaiconymi wersjami oprogramowania. Nowsze wersje oprogramowania (Pasmo, kernel itp) mają mniejszą szansę powodzenia.


Jeżeli potrzebujesz pomoc przy rootwaniu lub innej czynności związanej z systemem Android na swoim urządzeniu, napisz do mnie na PW :) Z przyjemnością pomogę.


Z pozdrowieniami
Darky
 • 1


#183292 UB Loosie

Napisane przez Darky w 14 maj 2012 - 18:13

Nigdy nie grałeś na "czitach" i masz stałe ip. Skoro tak powiadasz to grałeś na "czitach" bo nikt nie podszywa się pod twoje ip... Ban został dodany w lutym, po czym opuściłeś serwerownię i dałeś sobie z tym spokój. Wracasz po długim czasie i twierdzisz iż to nie ty. Ja to tak widzę, więc nie będzie UB. Chyba że wyślesz mi na maila dowód potwierdzający że ktoś się podszywa pod twój stały adres ip :)
 • 1


#170884 Ostrzeżenia użytkowników.

Napisane przez Darky w 22 styczeń 2012 - 19:00

I ktoś jeszcze potrzebuje dowodów na to że odebrałem prawa moderacyjne Adminom? Bo chyba już nikt takich nie potrzebuje.

Co do Warnów:

W temacie panaTP:
Ace skoro piszesz poradnik to już go napisz, ja już Warny ściągnąłem.

Co do tematu "WTF??????????"
Został dany Warn Pająkowi, ale jeżeli miałbym się doczepiać, to zobaczcie co pisze w regulaminie na temat takich postów:

Zastosuj się do wzoru !! --> Wzór składania wniosku o UB - Najlepsze Serwery Counter-Strike 1.6 Non Steam
Używając opcji "Edytuj" przy twoim pierwszym poscie! Będziemy mogli wtedy coś więcej się dowiedzieć.


Warn Pająka również został ściągnięty.

Co do Adminów którzy mają prawa moderacyjne:
Co niektóre wykroczenia (post pod postem, bezsensowny post, post nie na temat etc) można zaliczyć do wykroczeń lekkich, więc proszę najpierw użytkownika ostrzec pisemnie edytując jego temat/post, a jeżeli sytuacja notorycznie się powtarza to wtedy proszę dodać Warna. Każdemu może się zdarzyć pomyłka i regulamin regulaminem, lecz za takie rzeczy jak tutaj można najpierw dać ostrzeżenie pisemne. Proszę nie rozdawać Warnów na prawo i lewo. W razie wątpliwości co do dodanie warny proszę o kontakt ze mną bądź z którymś z moderatorów.

Pozdrawiam.

Darky
 • 1


#170640 UB perm

Napisane przez Darky w 21 styczeń 2012 - 18:32

20.01.2012^MefistO^NiedostępnyLLKBF2PojedynczoNa zawsze


Poczekaj na wyjaśnienia admina w tej sprawie.
 • 1


#169158 Skarga na-adrian016

Napisane przez Darky w 12 styczeń 2012 - 19:05

Jego twierdzenie to zapewne notatka pisemna, a ty nie masz na to ss'a? Jeżeli masz jakikolwiek dowód na to oskarżenie to proszę pw do mnie. Do tego czasu temat zamykam.
 • 1


#166578 acc

Napisane przez Darky w 22 grudzień 2011 - 22:33

Wiecie co? Dajcie sobie spokój.
Każdy przychodzi po paru miesiącach, wchodzi na forum i od razu pisze o Adma. Pierwszy post/temat od sierpnia.
Admin sprawia Ci frajdę? To mówi samo za siebie. Wybacz ale nie ma szans. Admin to nie frajda tylko obowiązek, z którego trzeba się wywiązywać.

Pozdrawiam i zamykam
 • 1


#166342 UB

Napisane przez Darky w 21 grudzień 2011 - 16:49

Według regulaminu ban za obrażanie może wynosić do 7 dni. W tym przypadku ban zostaje.
Temat close
 • 1


#165118 DeadGl' prośba o unbana

Napisane przez Darky w 11 grudzień 2011 - 13:43

Chyba sobie kpisz... Zapomnij o UB ^^
 • 2


#164144 GM

Napisane przez Darky w 04 grudzień 2011 - 01:48

Więc tak.
Aktualnie mamy 5 moderatorów, więc sądzę iż na aktualną chwilę wystarczy. Aczkolwiek nie mówię NIE. Na tą chwilę poczekamy, ponieważ muszę zobaczyć czy aktualni Moderatorzy są w stanie ogarnąć swoje obowiązki (nie mówię tutaj o moderatorach którzy zgłosili swoje "nieobecności"). Jeżeli zaistnieje taka sytuacja iż nie będą sobie zbyt dobrze radzić, wtedy zgłoszę się do Ciebie z pytaniem: "Czy nadal chciałbyś zostać Moderatorem?". Mam nadzieję że przeczekasz ten okres (nie będzie on długi) na ostateczną decyzję. Oczywiście chciałbym podziękować Tobie za zgłoszenie się na to stanowisko ponownie :)

Co do tego co pisali inni użytkownicy forum.
Porządku na forum nie zaprowadzi nawet 100 moderatorów, jeśli gracze oraz Admini będą dalej na siłę psuć tutejszą atmosferę. Dziękuję wam wszystkim za wszelkie wypowiedzi na temat "Gb".

Tyle na ten temat z mojej strony.

Pozdrawiam, a temat na tą chwilę zamykam :)
 • 2


#164142 Regulamin podania o Admina

Napisane przez Darky w 04 grudzień 2011 - 01:29

Regulamin podania o Admina na serwerze [COD]

§1. Musisz posiadać 30 sensownych postów, sprawdzimy twoje posty. Punkt ten może zostać ominięty przez Opiekuna Serwera, jeżeli widzi on iż dany gracz idealnie spełni się w roli Admina. Osoba ta musi zostać polecona przez opiekuna, bądź jednego z Administratorów serwera (Patrz poniżej**)
§2. Wiek 16+
§3. Steam ON!
§4. Spędzać dużo czasu na forum/serwerze
§5. Umiejętność nagrywania dema (first person nagrywanie tylko czita)
§6. Mieć chęci do oglądania cheaterów na spec (nagrywanie demka)
§7. Odróżnić Czita od Skilla (najczęściej skill to STEAM-owiec)
§8. Nie możesz posiadać warna na forum
§9. Musisz posiadać konto na forum minimum 1 miesiąc. Istnieje możliwość, aby opiekun nie brał pod uwagę tego punktu (Patrz poniżej**)
§10. Powinieneś posiadać sprawny mikrofon (nie jest to wymóg obowiązkowy lecz ułatwia pracę admina na serwerze).


Jeżeli nie masz 30 postów (pkt 1) nie pisz podania bo robisz tylko syf i zostaniesz nagrodzony ostrzeżeniem na forum.** Osoba może zostać polecona przez admina, natomiast musi to nastąpić za zgodą i wiedzą Opiekuna serwera. W innym przypadku polecenie nie zostanie wzięte pod uwagę.


Aktualizacja regulaminu 19.03.2014 by Bart3k


 • 1