Skocz do zawartości

Zmień widoczność tej kategoriiSerwery PoByku.com

Serwery Counter Strike 1.6
ID
Nazwa
Sloty
IP Serwera
Monitor
Dema
GameTracker
Połącz
Skargi/Bany
Prośby o admina
1. 4FuN

26

79.133.192.57:27071


Darky

Rejestracja: 07 wrz 2008
Poza forum Ostatnio: 06 maj 2015 10:41
****-

Moje tematy

Sieć serwerów Kotelna (CZ/SK)

12 styczeń 2015 - 03:30

Witam.
Chciałbym wam zaprezentować sieć serwerów na której ostatnio spędzam większość czasu już praktycznie od zeszłego roku. Jest to Czesko-Słowacka sieć, ale gra tam również wiele polaków (w tym znajomi z Częstochowy)

Strona : Kotelna Gaming Portal

Lokalizacja: Czechy, Słowacja
Adresy IP: Ukryte / łączenie z serwerami z poziomu strony.
Platforma: Wszystkie serwery są Steam / NonSteam (oprócz CS:GO)
Czas działania: 24/7

Sieć posiada:

5 serwerów CS:GO
1 serwer TF2
+/- 85 serwerów CS 1.6
1 serwer HalfLife

Każdy serwer posiada rejestr czatu jak również HLTV

Typy serwerów: d2only, inferno only, knife, gg, Aim, Awp, DM, Zombie, War3FT, Soccer, UT, SuperHero, Fun, Classic, Jailbreak, Fy i inne...

Średnio dziennie gra cały czas około 1100 ludzi, tak więc serwery nie świecą pustkami.
Jakby kogoś interesował ping na serwerach, to osobiście w Polsce miałem około 10-15. A w domu mam jakieś 20 (wolniejszy internet).

Łączenie z serwerami wygląda następująco:
- Wchodzimy na w/w podaną stronę.
- Na liście serwerów wyszukujemy ten który nas interesuje
- W miejscu gdzie pisze "IP adresa" klikamy link.
- Zostaje automatycznie uruchomiona gra, która następnie automatycznie podłączy nas na serwer.

Szczegółowe informacje co do serwerów można zobaczyć na w/w adresie strony. Nie będę pisał tutaj wszystkiego, bo jak sami zauważyliście po ilości serwerów jest tego dosyć sporo.
Sieć posiada praktycznie wszystkie mody, ogarniętych Adminów, AntyHack. Bardzo miła atmosfera. Bardzo, bardzo, bardzo rozbudowany system ViP.
Polecam jeżeli ktoś tęskni za modami takimi jak Zombie, War3FT czy może zwykłymi rozgrywkami na AWP itp.

Jeżeli ktoś nie umie języka czeskiego lub słowackiego, a chciałby coś wyczytać na ich stronie tak służę pomocą w przełożeniu na język polski. W połowie roku planowane jest poszerzenie działalności na teren Polski, tak strona będzie z biegiem czasu dostępna w języku Polskim.

Pozdrawiam
Darky.


Wyżej zamieszczona publikacja w żadnym wypadku nie łamie regulaminu forum. Regulamin nie głosi nic o publikacji serwerów z zagranicy. Niestety w tym przypadku nie można podać wszystkich wymaganych danych, gdyż nie są one dostępne. W razie problemów z obecnym tutaj tematem proszę o kontakt na PW.

Witam serdecznie pbk'owoiczów

19 grudzień 2014 - 07:26

;( Witam.

Pomyślałem że skoro już tu jestem to napiszę coś o sobie, ponieważ widzę duże zmiany w kadrze pbk jak i graczy :) Tak więc po dłuuuugiej przerwie od CS'a (Jak i od forum pbk ;( ) spowodowanej nowym miejscem zamieszkania (czyt. Republika Czeska) postanowiłem wrócić do grania w CS'a :) (oczywiście nie 24/7 xD). Małe info o mnie (nie każdy mnie zna na forum):

Imię: Michał
Pseudo: Darky / Gacek
Wiek: 26 (Cały czas młody xD)
Miejsce zamieszkania: Pochodzę z Częstochowy, ale aktualnie 3,5 roku mieszkam w Czechach (miasto Pardubice)
Hobby: Modyfikacja systemów mobilnych (aktualnie to jedyne hobby któremu poświęcam troszkę czasu a CS'a nie piszę bo to rozrywka :) )

Dodatkowe: Na tej serwerowni spędziłem dużo czasu, nieprzespanych nocy (czasy jak pracowałem w kawiarence internetowej). Jak w grze tak i na forum. Poznałem wspaniałych ludzi, spędziłem wspaniale wolny czas. Dotychczas, podczas mojej długiej nieobecności zajmowałem się nauką tak praktycznie nie miałem czasu na nic, tym bardziej na granie jakiekolwiek gry, jak również korzystanie z internetu. Od prawie 3 tygodni po napisaniu egzaminów... nudzę się w domu :( tak pomyślałem że was będę nawiedzał :)

Zapewne jak wcześniej będę raczej grać (czyt. HAńbił się ;s ) na FFA. Zawsze lubiłem standardowego CS'a, tak jak mnie ktoś tam zobaczy (nie koniecznie pod oryginalnym pseudo) to proszę o wyrozumiałość :)
Ale nie jest powiedziane że nie odwiedzę innych serwerów.

Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników pbk, a gorące pozdrowienia dla osób które mnie znają jeszcze ze starych czasów :)

Pozdrawiam
Darky

Edit: Coś się pospuło z nazwą tego tematu ;( ;( ;(

[Root] Aplikacja Framaroot

18 grudzień 2014 - 14:00

Witajcie.

W aktualnych czasach prawie każdy użytkownik telefonu komórkowego, korzysta z systemu Android. Niestety każda oryginalna wersja systemu daje nam tak naprawdę tylko 40% możliwości do wykorzystania. Zwłaszcza jeżeli mowa o androidzie 4.0 i dalszym.

Poniżej przedstawiam aplikację która służy do instalacji SuperUser oraz binarek SU w większości urządzeń opartych na Androidzie :)

Nazwa aplikacji: Framaroot
Link: Framaroot 1.9.3 - na 4shared
Wymagania: Android 2.0 i dlaszy

Opis instalacji:
  • Pobierz aplikację z podanego wyżej linku i zainstaluj na swoim telefonie. (Jeżeli link nie działa napisz do mnie na PW).
  • Uruchom aplikację a następnie wybierz jedną z następujących czynności:
  • Install SuperSU (zainstaluje Superuser i binarki SU)
  • Unroot (Usuwa Superuser i binarki SU)
  • Execute script (Ostatnia opcja polecana tylko dla dla zaawansowanych użytkowników)
Jeżeli po krótkiej chwili pokaże się komunikat "Succes" to oznacza że operacja się powiodła a ty możesz cieszyć się pełnym dostępem do systemu.


Kompatybilne urządzenia:
Spoiler


Jeżeli przeglądałeś listę kompatybilnych urządzeń, ale nie ma na niej twojego modelu to nie oznacza że na twoim telefonie Aplikacja nie zadziała. Równocześnie może wystąpić sytuacja że twój model jest na tej liście ale Tobie aplikacja nie zadziała. Jest to spowodowane urozmaiconymi wersjami oprogramowania. Nowsze wersje oprogramowania (Pasmo, kernel itp) mają mniejszą szansę powodzenia.


Jeżeli potrzebujesz pomoc przy rootwaniu lub innej czynności związanej z systemem Android na swoim urządzeniu, napisz do mnie na PW :) Z przyjemnością pomogę.


Z pozdrowieniami
Darky

Zgłoszenia

18 maj 2012 - 14:23

Witajcie drodzy czytelnicy naszego kącika redaktorskiego :)

Jeżeli jesteście osobami które chciałyby podzielić się z nami paroma informacjami o sobie to ten temat jest właśnie dla was.
Wystarczy że w tym temacie zgłosicie swoją chęć w udzieleniu wywiadu, a w najbliższym czasie nasz redaktor odezwie się do was.

Zgłaszając swoją kandydaturę prosimy o wypełnienie kilku informacji znajdujących się poniżej:


1. Nick na forum:
2. Nick w grze:
3. Zajmowane stanowisko:
4. Dlaczego to właśnie z tobą ma zostać przeprowadzony wywiad? :


Przykład:

Witam. Chciałbyś zgłosić swoją chęć do udzielenia wywiadu.


1. Nick na forum: Darky
2. Nick w grze: Darky
3. Zajmowane stanowisko: Administrator Sieci pbk
4. Dlaczego to właśnie z tobą ma zostać przeprowadzony wywiad? : Jestem Administratorem Sieci pbk. Uważam iż wiele osób chciałoby się dowiedzieć czegoś ciekawego o mnie oraz moich zainteresowaniach.Po zgłoszeniu kandydatury w tym temacie prosimy cierpliwie czekać.

Pozdrawiam Darky

Moderatorzy działu [AIM/AWP]

19 styczeń 2012 - 19:35

Lista osób posiadających uprawnienia Moderatora w dziale [AIM/AWP]